НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Харківський єпископ ПЦУ благословив на навчання нових курсантів

31 серпня понад 450 першокурсників Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Військового коледжу сержантського складу на міському Меморіалі Слави урочисто склали Військову присягу на вірність Українському народові.

Про це повідомляє сайт ПЦУ з посиланням на матеріали пресслужби Харківської єпархії.

Вступаючи до рядів захисників Батьківщини, юні “Кожедубівці” по праву стають спадкоємцями героїчних традицій, беруть на себе відповідальність за спокій своїх батьків, братів і сестер, рідних і близьких, за долі мільйонів громадян держави.

Привітати наймолодших “Кожедубівців” зі знаменною подією прибув заступник командувача з бойової підготовки – начальник управління бойової підготовки Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Павло Зуєв, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, керівники навчальних закладів вищої, ветерани Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил, ветерани військової служби та інші почесні гості.

За доброю традицією, після клятви на вірність українському народові, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан благословив усіх першокурсників університету на славну ратну справу – захист Української держави та Українського народу.

Comments are closed.