СВІТ Очільник РПЦ висвятив на єпископа архімандрита, якого колишня дружина звинуватила у насиллі

1 вересня у Великому соборі Донського ставропігійного чоловічого монастиря РПЦ МП в Москві відбулась хіротонія архімандрита Ігнатія (Голінченка) в єпископа Єнісейського і Лісосибірського (Красноярська митрополія РПЦ МП).

Як повідомляє Credo Press з посиланням на Патріархія.Ру, літургію відслужили Патріарх Кирил (Гундяєв), митрополити Тверський і Кашинський Сава, Красноярський і Ачинський Пантелеїмон; архієпископ Каширський Феогност, єпископи Архангельський і Холмогорський Корнилій; Минусинский і Курагинский Никанор; Норільський і Туруханський Агафангел; Сурожский Матвій; Павлово-Посадський Фома, Бронницкий Фома і Солнечногорский Алексій.

Як повідомлялося раніше, після публікації рішення липневого засідання Синоду РПЦ МП про хіротонію Ігнатія (Голінченка) його колишня дружина Ксенія Голінченко розмістила у соцмережах петицію на ім’я Патріарха Кирила, де свідчить, що майбутній єпископ під час сварок регулярно бив і принижував її, забороняв працювати і всіляко маніпулював її життям, користуючись матеріальною залежністю дівчини і проживанням за кілька тисяч кілометрів від родичів.

“Бив він не тільки руками, кулаком. У хід йшли також предмети. Але найчастіше він просто кидав мене по квартирі з кімнати в кімнату. Мої ноги були в саднах і синцях. Коли він бив руками – то вибирав місця, де синців не видно (не обличчя, а голова, наприклад, по обличчю тільки ляпасами). До слова, моя вага ніколи не перевищував 40 кг, а колишній чоловік важив 92 кг”, – розповіла Ксенія.

Після того, як священноначалля РПЦ МП проігнорувала скаргу жінки, вона пообіцяла продовжувати боротьбу всіма доступними їй засобами – зокрема, звертаючись до ЗМІ і правоохоронних органів.

Сам нововисвячений єпископ частково визнав звинувачення з боку колишньої дружини. Ігнатій розповів на сторінках сайту Красноярської митрополії РПЦ МП, що криза в їхній родині сталася, коли у його дружини Ксенії трапився викидень.

“Можливо, в той важкий для нас обох період життя я не зміг приділити їй достатньої уваги і підтримки. З гіркотою згадую той період життя: викидень моєї дружини був не меншим ударом і для мене. Дружина стала віддалятися від мене і врешті-решт залишила, переїхавши до Єкатеринбурга і повідомивши, що має намір знайти особисте щастя з іншою людиною”, – розповів єпископ.

Comments are closed.