НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Предстоятель ПЦУ розповів, як відшукати свої таланти і справу життя

Предстоятель Православної Церкви України митрополит Епіфаній під час відкритої лекції у Києво-Могилянській академії дав декілька порад щодо того, як знайти та розвивати свої таланти і в чому секрет справжнього успіху.

Про це повідомляє пресслужба ПЦУ на сторінці у Facebook.

Для того, щоб знайти своє покликання, зауважив Предстоятель, потрібно оцінити себе тут і зараз, поглянувши на те, що ви робите, і відповісти на запитання: “Яку користь приносить те, що я роблю?” і “Що я міг би робити ще?”

Багатьох із нас хвилює: як віднайти себе у цьому великому світі можливостей та викликів? Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній вчора під час лекції в одному зі столичних університетів дав кілька порад щодо цього. Про те, як віднайти свій талант і що з ним робити, дивіться у відео:

Опубліковано Православна Церква України Вівторок, 3 вересня 2019 р.

Митрополит Епіфаній наголосив, що багато відповідей криється у Любові. Саме любов до справи життя є запорукою гармонії та високих професійних результатів.

“Не бійтеся бути новаторами в благих і корисних справах. Любов може стати вашими вітрилами, що рухатимуть вас вперед. Найвизначніші люди в історії вирізнялися саме цим. Сам Господь Ісус Христос, допомагаючи людям часто говорив і чинив те, що було нечуваним для тогочасного суспільства. І в результаті цього ми й маємо Новий Завіт і усю європейську цивілізацію, яка збудована на фундаменті християнських цінностей, головною з яких є саме любов”,  – сказав митрополит Епіфаній.

Comments are closed.