СВІТ У Москві будівлю дитсадка перетворили на храм РПЦ

У Москві розгорнулась глобальна реконструкція старого будинку, в якому розташовувався дитячий сад, а потім був облаштований храм РПЦ МП.

“Демонтувати було вирішено поетапно. Спочатку східну частину старих приміщень – і на їхньому місці будувати головний храм, потім – західну і під кінець – центральну, щоб можна було не припиняти богослужінь. Сьогодні на місці східної частини аварійної будови стоїть новий білосніжний храм з двома прибудовами – верхньою і нижньою”, – розповів “Інтерфаксу” 3 вересня депутат Держдуми РФ Володимир Ресін.

За його словами, площа ділянки менше 0,4 га, але в неї “вдалося вписати” два храми – верхній і нижній, парафіяльний будинок з приміщеннями недільної школи, соціальних служб тощо, передає Credo Press.

“Крім того, саме місце – всередині сформованої забудови, оточене будинками, мешканці цілодобово спостерігають зі своїх вікон, як йде будівництво храму, і немає жодної скарги. Жителі чекають”, – запевнив Ресін.

Єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеїмон зазначив, що відсутність протестів вигідно відрізняє це будівництво від інших подібних.

Остаточно завершити проект будівництва храмового комплексу у цьому місці планується 2020 року.

Comments are closed.