НОВИНИ ПЦУ оскаржить рішення суду про заборону розпоряджатися майном УПЦ КП

Православна Церква України оскаржить рішення Окружного адміністративного суду Києва заборонити здійснювати будь-які дії з розпорядження й управління майном “Київської патріархії УПЦ КП” до набуття чинності рішення за позовом, що стосується ліквідації УПЦ КП.

Про це 5 вересня в ефірі “Обоз TV” повідомив речник ПЦУ архиєпископ Євстратій (Зоря), пише РІСУ з посиланням на видання Гордон.

За його словами, рішення буде оскаржене, “щоб не створювалися перешкоди [голові комісії з ліквідації УПЦ КП] митрополиту [Черкаському] Іоанну виконувати обов’язки, які були покладені на нього Священним Синодом”.

“Сама поява цього рішення є досить дивною. Відповідні особи тричі подавали в цій самій справі прохання до суду, і тричі суд відмовляв їм у задоволенні цих вимог. А вчетверте ці самі вимоги були задоволені. Сам цей факт уже викликає певні запитання. Нічого не змінилося в суті справи, але чомусь у суді змінили точку зору на те, як на ці вимоги реагувати”, – заявив архиєпископ Євстратій (Зоря).

Нагадаємо, 4 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив заяву адвокатів УПЦ КП (тобто владики Філарета) щодо забезпечення позову, яким ця організація просила визнати незаконними дії Мінкульту з ліквідації Київського Патріархату.

Зокрема, голові ліквідаційної комісії митрополиту Черкаському Православної Церкви України Іоану (Яременку) заборонили вчиняти будь-які дії з майном “Київської патріархії УПЦ КП”, а також будь-які дії з ліквідації релігійної організації “Київська патріархія УПЦ КП”.

Comments are closed.