НОВИНИ Мукачівський єпископ Мілан Шашік потрапив у ДТП з трьома загиблими

Єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік потрапив в смертельну ДТП на півдні Словаччини.

Про це повідомили у прес-службі Конференції єпископів Словаччини з посиланням на радіо LUMEN, передає видання Усі Карптати

За попередньою інформацією, автомобіль, в якому їхав єпископ Мілан зіткнувся з автівкою, яка раптово виїхала на зустрічну смугу.

Так, в автомобілі, який зіткнувся з машиною владики, їхало троє людей. Унаслідок зіткнення усі вони загинули.

Єпископ Мілан та його водій з незначними травмами госпіталізовані до лікарні.

Радіо LUMEN також повідомило, що єпископа Мілана виписали зі словацької лікарні та наразі він лікується в Україні.

Як стало відомо РІСУ, владика Мілан отримав незначні травми: забої та пошкодження щелепи. Його водій постраждав серйозніше — має кілька зламаних ребер.

В автівці з пасажирів був лише єпископ. Наприкінці минулого тижня він їздив з групою прочан до храму в Марія Повчі (Угорщина), у неділю ввечері залишив групу і поїхав з водієм до Словаччини.

За даними джерел Релігійної правди, єпископ Мілан прямував на Синод УГКЦ, який зараз триває у Римі, щоб обговорити питання підпорядкування Мукачівської єпархії Українській Греко-Католицькій Цекрві або навпаки – розширення у статусі митрополії.

Зазначимо, що Мукачівська греко-католицька єпархія була утворена 19 вересня 1771 року Папою Климентом XIV і є окремою “Церквою свого права”, має автономний статус, не підпорядковується Главі УГКЦ.

Comments are closed.