НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО “Новітні герої України”. Предстоятель ПЦУ зустрівся зі звільненими з полону українськими моряками

Українські моряки, звільнені з російських в’язниць в рамках обміну полоненими, зустрілися з Предстоятелем Української Православної Церкви (ПЦУ) митрополитом Єпіфанієм.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, зустріч відбулась 9 вересня у Національному військово-медичному клінічному центрі Міністерства оборони України.

Під час спілкування Предстоятель подякував новітнім героям за незламну силу духу.

“Особисто від себе хочу подякувати за те, що ви проявили таку незламну силу духу, тому що можна зламати тіло, але силу духу – ні. Ворог думає, що за допомогою війська він може нас поневолити фізично, але наші військові моряки довели, що є сильними духом, і ми відстоїмо незалежність нашої країни. Вітаю вас із поверненням. Ви для нас – справжні новітні герої, які є зразком стійкості і міцності сили духу українських воїнів”, – сказав митрополит Епіфаній.

Також Предстоятель поділився новиною про зустріч у публікації у Facebook, в якій зауважив, що це було для нього за честь “зустрітися із вірними синами українського народу, подякувати за хоробрість та незламність, яку вони виявили далеко від рідної землі та близьких людей”.

Митрополит Епіфаній додав, що попереду у нас ще чимало випробувань на шляху до справедливого миру. Зокрема, в анексованому Криму, на окупованому Донбасі та у російських в’язницях продовжують перебувати у незаконному полоні ще багато громадян України.

“Ми також маємо повернути їх додому якомога швидше. І у цій боротьбі нашими натхненниками є ті, хто вже пройшов цю нелегку дорогу додому”, – наголосив Предстоятель ПЦУ.

Comments are closed.