'); xhr.send(); });

НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Прибічники РПЦвУ накинулись на Зеленського у Рівному з вимогою захистити їх

Президента Володимира Зеленського в аеропорті Рівного зустріли прибічники Російської Церкви в Україні (РПЦвУ) з вимогами захистити їх від “утисків”.

Як можна побачити у відео трансляції “UA: Рівне”, до президента звернувся одіозний рівненський священник РПЦвУ Віктор Земляний, який є фігурантом провадження СБУ про розпалювання конфліктів на релігійному ґрунті та поширення незаконної літератури.

Зеленський в аеропорту поспілкувався із парафіянами

Володимир Зеленський поспілкувався із парафіянами УПЦ (МП) в аеропорту. Останні заявили йому про утиски при переході парафій до ПЦУ, Президент сказав, що усі звернення людям варто адресувати новому голові ОДА Віталію Ковалю, який теж був разом із гарантом. Нагадаємо, із плакатами Президента чекали близько двох сотень парафіян та священників Рівненської і Поліської єпархій. Після спілкування із ними він поїхав до Острога. Ми згодом розкажемо про це більше. Поки ж – короткі відео фрагменти розмови.Перебування Володимира Зеленського на Рівненщині ми висвітлюємо у публікації: https://rv.suspilne.media/news/37892

Опубліковано UA: Рівне Вівторок, 10 вересня 2019 р.

Він передав президенту прохання від Рівненської і Сарненської єпархій про “захист їхніх прав”. “У нас такі речі робилися, коли громади незаконно перереєстровувались без відома людей”, – повторив Земляний вже широко відому мантру РПЦвУ.

На це Зеленський сказав: “Почитаємо”. А також зазначив, що усі звернення людям варто адресувати новому голові ОДА Віталію Ковалю, який теж був разом із гарантом.

Як повідомлялось раніше, близько 200 осіб – представників Рівненської та Сарненської єпархій – зібрались в аеропорті Рівного, щоб зустріти президента з плакатами.

Після спілкування з прихильниками Російської Церкви в Україні Зеленський поїхав до Острога.

Comments are closed.