СВІТ Протоієрей РПЦ назвав російських чоловіків “національною трагедією”

Голова патріаршої комісії у справах сім’ї, захисту материнства і дитинства РПЦ МП протоієрей Димитрій Смирнов назвав всіх російських чоловіків “національною трагедією”.

Таку думку протоієрей, відомий своїми скандальними заявами, висловив під час розмови зі священнослужителями Сизранської єпархії РПЦ, передає Credo Press з посиланням на російський “Інтерфакс”.

На думку Смирнова, “справжні чоловіки” в Росії – швидше виняток. Як приклад, він навів недавній випадок, коли спецназівець заступився на вулиці за жінку і був убитий групою нападників.

“А щоб була нація, щоб були чоловіки, щоб можна було з них обрати собі нареченого – ну їх немає в природі!” – впевнений протоієрей. Винними у ситуації, що склалася, Смирнов назвав жінок.

“Вдома мамаша – вона свого чоловіка, який мамин синочок, він скручений у баранячий ріг, і він навіть дружину собі коли шукає, він шукає собі другу маму, щоб можна було до грудей припасти і телевізор дивитися”, – пояснив Смирнов.

Також, за його словами, причиною проблеми стало мале число дітей в сім’ях і зайнятість жінок на роботі. “Коли у тебе 12 дітей, ні про яку роботу навіть не може йтися. Працювати повинен мужик, і він на цій роботі гартувався”, – вважає високопоставлений представник РПЦ МП.

О. Димитрій не пояснив, чи стосуються його слова “національного лідера” Путіна, який, будучи біологічно чоловіком, також підпадає під його визначення “національної трагедії”.

15 квітня, напередодні Великодня, Смирнов вже скаржився на брак “справжніх чоловіків”. На його думку, такі залишилися в Росії тільки в спецназі. Тоді ж Смирнов назвав національною трагедією відмову жінок від материнства на користь роботи.

Comments are closed.