СВІТ, ФОТО/ВІДЕО Росію “окропили” 70 літрами святої води з літака для боротьби з пияцтвом і блудом

У Твері священнослужителі РПЦ вилили на місто з літака 70 літрів святої води, щоб зцілити жителів від пияцтва.

Про це повідомляє Lenta.ru з посиланням на tvernews.

Митрополит Тверський і Кашинський Сава разом з ще одним представником церкви Олександром (Горячевим) здійснили свій політ 11 вересня, у День тверезості, в рамках традиційного хресного ходу. На борту літака, крім двох священиків, 70 літрів святої води, ікони “Невипивана чаша” і лику Іоанна Предтечі, перебувало також подружжя, в якому чоловік “дивом зцілився від пияцтва”.

“Будь-яка хвороба – від вірусу, а вірус – це біс. Тому будь-яка хвороба – в першу чергу, духовна хвороба”, – пояснив отець Олександр. Освячену “спеціальним чином” воду лили на місто з чаші, оскільки бризки від кропила під час польоту залітали б назад в літак. Митрополит в цей час читав молебень, щоб “захистити” місто від таких “нещасть”, як аварії та соціальні лиха.

“У чому сміх? У тому, що ми намагаємося допомогти людям позбутися від хвороб? У тому, що ми пропагуємо – перестаньте вживати алкоголь, наркотики, перестаньте блудити – це викликає сміх? Нехай сміються – а ми будемо свою справу робити”, – відповів батько Олександр тим людям, які скептично ставляться до хресного ходу і польоту над містом зі святою водою й іконами.

Нагадаємо, раніше у Бурятії на замовлення влади священник РПЦ провів хресний хід проти ракових захворювань.

Comments are closed.