СВІТ Священник РПЦ закликав росіян не боятися смерті від ядерного вибуху: “Очистіть мізки від сопель!”

Скандально відомий протоєрей Російської Православної Церкви Всеволод Чаплін, колишній керівник Відділу взаємодії Церкви і суспільства, закликав росіян не боятися смерті після ядерного вибуху.

Про це священник написав у Facebook, цитуючи, слова митрополита РПЦ Анастасія від 1948 року, повідомляє РІСУ з посиланням на Обозреватель.

У своєму Великодньому посланні російський священнослужитель розповів про наслідки ядерної війни.

“Наш час винайшов свої особливі засоби винищення людей і всього живого на землі: вони мають таку руйнівну силу, що в одну мить можуть обернути великі простори на суцільну пустелю. Усе готовий спопелити цей пекельний вогонь, викликаний самою людиною з безодні”, – розповідав митрополит Анастасій.

Водночас повідомлялося, що “страшний спустошливий вогонь” несе не тільки руйнування, але й очищає грішників від “вад, злочинів і пристрасті, що оскверняють землю”.

“Для таких людей смерть не є лихом, бо відкривається для них шлях до нескінченного блаженного істинного життя, набутого для нас смертю і воскресінням Христовим. Чим жадібнішою стає смерть, чим більше жертв намагається вона поглинути серед добрих і злих людей, тим для більшого числа смертних вона відкриває двері до безсмертя, зводячи їх із тління у нетління і залучаючи до вічного, нев’янучого життя”, – йшлося у посланні митрополита.

Від себе Чаплін додав, що для християнин смерть – лише радість, адже земне життя – це тільки підготовка до вічності.

“Що нам смерть? Лише радість – якщо маємо справжню віру і правдиве покаяння. Що нам земне життя – якщо це тільки підготовка до вічності? Сам Христос одного разу благоволить послати великі лиха для очищення… Але по суті – якщо піднятися над конкретикою моменту – наскільки правильна, наскільки по-справжньому християнська думка! І наскільки потрібна вона сьогодні – для очищення мізків від сопель!” – підсумував священик РПЦ.

Comments are closed.