НОВИНИ Церква на Львівщині отримала головний приз на Міжнародному будівельному конкурсі

Храм святих Володимира і Ольги Української Греко-Католицької Церкви отримав головний приз на ХХІІІ Міжнародному будівельному конкурсі “European Award 2018” у Варшаві.

Нагородження відбулося 5 вересня у Королівському замку у Варшаві (Польща), інформують “Вікна” з посиланням на пресслужбу Ходорівської ОТГ.

Золоту статуетку від голови конкурсу, президента Товариства охорони національної матеріальної спадщини Польщі Романа Пікулі отримали заступник Ходорівського міського голови Ярослав Костурі настоятель храму Володимира і Ольги о. Тарас Гриців.

Також ходорівській делегації вручили спеціальний приз від Польсько-української торгово-промислової палати.

European Award є міжнародним будівельним конкурсом і одним із найбільших заходів у Європі. Проводиться він уже 23 роки. Головна ідея конкурсу — популяризація на європейському ринку кращих практик будівництва та модернізації об’єктів інфраструктури, громадських, комерційних і житлових будівель, пам’ятників культури та історії.

Цього року від України на конкурс було запропоновано понад 70 об’єктів.

Греко-католицький храм святих рівноапостольних Володимира і Ольги у місті Ходорів, який освятили 29 липня 2018 року, будувався майже двадцять років, повідомляє місцеве видання “Ходорів сьогодні”.

1999 року храм спроектував львівський архітектор Олександр Матвіїв, котрий також проектував церкву УАПЦ і вже збудований римо-католицький костел Матері Божої Неустанної помочі у Львові.

Comments are closed.