'); xhr.send(); });

НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО “Публічно молитись за Кирила у центрі Вінниці”. Вірян обурив молебен у Спасо-Преображенському соборі

У ніч проти 14 вересня священники та парафіяни Вінницької єпархії РПЦвУ (раніше УПЦ МП) провели богослужіння напередодні свята на честь Собору всіх святих землі Вінницької та вшанували пам’ять архієрея РПЦвУ (раніше УПЦ МП) Макарія у день його народження.

Як повідомляє 33-й канал, молебен, що відбувся на території Спасо-Преображенського собору, викликав дуже неоднозначні думки серед вінничан, які стали його свідками, оскільки там неодноразово молилися за очільника РПЦ Кирила.

“Публічно молитись за Кирила у центрі Вінниці […] За того, хто благословляє путінську банду вбивати українців? Серйозно? На п’ятому році російської агресії та окупації? Чи ті, хто молився, про таке «не чули»? Не були на алеї вінницьких Героїв, які загинули, захищаючи нас із вами від окупантів… Тож це як зрозуміти?”, – цитує видання слова обурених свідків.

Молебен охороняли близько 30 вінницьких правоохоронців, а Спасо-Преображенський собор та територію навколо нього заздалегідь ретельно обстежили експерти-вибухотехніки та кінологи зі службовим собакою.

Comments are closed.