СВІТ, ФОТО/ВІДЕО В Росії за ініціативою РПЦ дітей навчають “нищити ворогів вітчизни”

У Тульській єпархії РПЦ з ініціативи Єфремовського благочиння пройшла щорічна обласна духовно-патріотична воєнізована гра “Зірниця”, повідомляє російський ресурс Молодой.

Як зазначає Сerkvarium, чомусь Російська Церква приурочила цю акцію до осіннього дня пам’яті святих благовірних князів Петра і Февронії.

Ось які навички мали освоїти російські підлітки: “Десантування, розпалювання багаття і кип’ятіння води в казанку, смуга перешкод, де треба було пробігти по “купинах”, проповзти під сіткою, і всією командою промчати на одних лижах. Далі – стрільба по мішенях з пневматичної рушниці, метання гранати, мінування і розмінування поля, надання першої допомоги пораненому і доставка його в медсанбат. На наступних етапах – складання і розбирання автомата і його магазину, на станції МНС – одягання в костюм рятувальника і влучна “стрілянина” струменем води з пожежного рукава, а потім – біг в протигазах по задимленій місцевості”.

Через цей “духовно-патріотичний” захід російські діти мають “дізнаватись з історії про святість бою з ворогами Божими”.

До заходу долучили і зовсім маленьких дітей.

В самій Тульській єпархії постійно нагадують, що “патріотизм – духовна чеснота”. От як цікаво виходить: український патріотизм – це націоналізм та фашизм, а російський – це духовна чеснота.

Опікування “духовно-патріотичними” заходами за участю школярів для РПЦ вже давно стало обов’язком. До 2014 року аналогічні акції намагались проводити і в Україні під патронатом РПЦвУ (раніше – УПЦ МП).

Зазначимо, що у сюжеті діти і підлітки дають декілька коментарів, які дуже схожі на постановочні і завчені заздалегідь.

Comments are closed.