НОВИНИ Священники РПЦвУ зберуться, щоб обговорити “співпрацю” з військовими України

23-25 вересня відбудуться щорічні збори священників РПЦ в Україні (раніше УПЦ МП), які відповідають за співпрацю зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями України.

Збори відбудуться у місті Очаків Миколаївської області, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт РПЦвУ.

Під час зборів священнослужителі Російської Церкви планують обговорити питання душпастирської опіки українських військовослужбовців “відповідно до останніх змін чинного законодавства та перспективи подальшої співпраці з військовими формуваннями України”.

Також на зібранні будуть розглянуті питання використання храмів на території військових частин згідно з наказом Генерального штабу ЗСУ від 20.11.2018 року №417 “Про затвердження положень про духовні центри Збройних Сил України”.

Крім того, будуть підбиті підсумки співпраці РПЦвУ з військовими формуваннями 2019 року і вивчений досвід роботи з військовослужбовцями і правоохоронцями у Миколаївській єпархії РПЦвУ.

  • Нагадаємо, наказом Генштабу ЗСУ №417 було встановлено порядок організації діяльності та використання духовних центрів Збройних Сил України.
  • Відповідно до цього наказу (пункт 2.6) допускати до духовних центрів на території військових частин представників релігійних організацій, центри яких розташовані на території країн-агресорів, діяльність яких може спричинити міжконфесійні конфлікти у військовому середовищі, негативно вплинути на морально-психологічний стан особового складу забороняється.

Comments are closed.