СВІТ У Росія поліція затримала шамана, який прямує виганяти Путіна з Кремля

На кордоні з Іркутської областю поліцейський наряд затримав якутського шамана Олександра Габишева, який називає президента Росії Володимира Путіна злим духом і йде виганяти його з Кремля.

Про це повідомляє 19 вересня Znak.com з посиланням на одного з супутників шамана, передає Credo Press.

Як зазначається, за Габишевем приїхало аж два автобуси з поліцією, його відвезли в сторону Улан-Уде. За даними видання, на шамана хочуть завести кримінальне провадження за ст. 282.1 КК РФ (організація екстремістського співтовариства).

Водночас за даними видання Росбалт, шамана затримали нібито через старе правопорушення, вчинене ним ще в Якутії. Бурятський главк МВС пояснив, що шаман був затриманий “за дорученням слідчого за вчинення злочину в Якутії”.

Так чи інакше, через затримання шаману доведеться перервати свій похід на Путіна. Як повідомляється, його терміново відправлять до Якутська, де з ним проведуть “слідчі дії”.

  • Нагадаємо, що 61-річний якутський шаман Олександр Габишев йде до Москви пішки. На візку він везе юрту, грубку, одяг і провіант. Він планує дійти до столиці 2021 року. Шаман вже робив спробу відправитись до Москви минулого року, але тоді називав себе паломником-пенсіонером, який хоче розповісти президентові про життя в країні.
  • Дорогою до Габишева приєднуються інші люди. Деякі – на певний час, а деякі йдуть разом з ним постійно. Згодом у групи з’явилися автомобілі, на яких вирішили везти речі, проте їх відправили на штраф-стоянку ДАІ.
  • Раніше в Улан-Уде шаману перегородила дорогу група інших шаманів з релігійної організації “Тенгері”. Пізніше були затримані два прихильника Габишева – Дмитро Баїр і Петро Дондуков. Їх звільнення вимагали на стихійному мітингу в Улан-Уде.

Comments are closed.