НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Байкери з “Нічних вовків” під прикриттям “міністра ЛНР” постачають наркотики до Росії – ЗМІ

В мережі Інтернет на одному з каналів YouTube наприкінці 2018 року було опубліковано відео, де один з колишніх “ополченців ДНР” розповідає про технологію постачання наркотиків з “ДНР” та “ЛНР” до Ростова-на-Дону, повідомляє Сerkvarium.

За словами оповідача, кур’єром був один з байкерів з позивним “Гюрза”, який провозив “товар” через кордон з Росією на мотоциклі, ховаючи в корпусі повітряного фільтра.  Автор відео саркастично зазначає, що йдеться про дуже відомий байкерський клуб, але через небажання “ображати почуття вірян” він не називатиме цей клуб.

На відео також продемонстровано фрагмент оперативної зйомки “МГБ ЛНР”, на якій затриманий наркокур’єр розповідає подробиці наркотрафіку. “Мотопробіг” з Росії до України відбувається з періодичністю 2-3 рази на місяць. Місце закупки “товару” – Харків.

Зрештою, наркобайкера відпустили завдяки “міністру ЛНР” Ігорю Корнету – через дружні стосунки з цим згаданим байкерським клубом. Більше того, один з керівників місцевої філії цього байкерського клубу працює в “МВС ЛНР”. Автор відео знову ж таки, “щоб не ображати почуття вірян”, не розкриває імені цього керівника філії.

Але Cerkvarium вияснив, про кого йдеться. У листопаді 2018 року в Луганську було відкрито каплицю на честь Святого великомученика Георгія Переможця і Святого Архангела Михаїла. Чин освячення каплиці здійснив настоятель храму великомученика і цілителя Пантелеймона протоієрей Олексій Дармолад. Каплицю збудувано поруч з базою байкерів “Нічні вовки” – мотоцентром “Російські мотоциклісти”.

На заході були присутні голова мотоклубу “Нічні вовки” Олександр Залдостанов – “Хірург”, “міністр МВС ЛНР” Ігор Корнет і президент мотоклубу “Нічні вовки. Донбас” Віталій Кішкін (він же – “депутат” “народної ради ЛНР”). За словами останнього, на будівництво каплиці його благословив російський Патріарх Кирило.

Як повідомляє сайт “Нічних вовків”, “мотоциклісти передали каплиці ікону преподобного Серафима Саровського, даровану Святішим Патріархом Кирилом, ікону Спасителя і старовинну ікону Георгія Переможця, написану близько 1830 року”.

Воістину, як кажуть в народі, “не згрішиш – не покаєшся”. Про те, що через “молоді республіки” йде наркотрафік до Росії, писало багато ЗМІ – це не секрет. Але, як виявляється, РПЦ заплющує очі на те, що “дружні” їй структури займаються перевезенням наркотиків. Гроші ж не пахнуть.

Comments are closed.