НОВИНИ У Зарваниці розпочалося Всеукраїнське військове паломництво

У селі Зарваниця на Тернопільщині розпочалось ХІ Всеукраїнське військове паломництво до чудотворної ікони Божої Матері, повідомляє Укрінформ.

Проща у селі, де століттями зберігається чудотворний образ Божої Матері, організована УГКЦ. Вона триватиме два дні.

Проща присвячується військовослужбовцям та їхнім родинам і проходить під гаслом “Я та дім мій будемо служити Господові!”

“Серед учасників військового паломництва – представники Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, ДСНС та пенітенціарної служби України”, – розповів прессекретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ Олег Харчишин.

Також, за його словами, у паломництві беруть участь військовослужбовці силових структур України та члени їхніх родин, добровольці, родини загиблих воїнів, курсанти, ліцеїсти, військові капелани різних конфесій, волонтери, миряни та представники громадськості.

Організатори паломництва – Департамент військового капеланства Патріаршої курії Української Греко-Католицької Церкви спільно з Міністерством оборони України, Національною гвардією України та Державною прикордонною службою України. Проща відбувається з благословення та за участі військового єпископа – владики Михаїла Колтуна, керівника Департаменту.

До ХІ військового паломництва виготовлено спеціальний пам’ятний знак для учасників прощі.

Comments are closed.