НОВИНИ У Львові церква РПЦвУ будується без дозвільних документів – депутат

Розбудова Свято-Троїцької церкви РПЦ в Україні (УПЦ МП) у Львові стала предметом обговорення під час сесії Львівської міської ради 19 вересня.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на Vgolos.com.ua.

Депутат від ВО “Свобода” Андрій Рікота заявив, що до нього звернулись мешканці міста із проханням роз’яснити ситуацію із законністю будівельних робіт на вул. Антоновича, 100. І з’ясувалося, що розбудова церкви РПЦвУ відбувається без дозвільних документів.

“Фактично роботи розпочалися у серпні 2019 року, проте паспорт робіт чи будь-яка інформація про наявність у власника будівлі дозвільних документів, які дають право на проведення робіт, містобудівних умов та обмежень відсутня. З публічних джерел стало відомо, що приміщення за адресою вул. Антоновича, 100 церква УПЦ Московського патріархату орендує у підприємиці Інги Дунаєвої, а земля належить Львівській міській раді й була здана в оренду на 10 років 2015 року”, – розповів Рікота.

Відтак, депутат вимагає від мерії надати копії дозвільних документів, що дають право на проведення робіт на вул. Антоновича, 100.

Comments are closed.