НОВИНИ У єврейському центрі у Дніпрі дасть концерт Лесь Подерв’янський

Єврейський центр “Менора” у Дніпрі анонсував на 9 листопада виступ Леся Подерв’янського – художника і літератора, автора багатьох відомих для модерної України художніх концептів.

Про це повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт місцевої єврейської громади.

Раніше Лесь Подерв’янський вже відвідував центр “Менора”, але як гість, і вже тоді була висловлена ​​надія, що концерт знакового для України автора у знаковому для Дніпра місці неодмінно відбудеться.

“Цього разу Лесь озвучить свої найбільш популярні п’єси, а в якості ексклюзиву нові невеличкі оповідання”, – йдеться в анонсі концерту, розміщеному на офіційній сторінці заходу у Facebook.

“Визнаний геній української літератури, Лесь Подерв”янський “підсадив” на свою творчість уже не одне покоління наших співвітчизників. І багато хто з них невпинно цитує улюблені рядки з яскравих творів. Сатира Подерв’янського сповнена гостроти, його майстерність – бездоганна. Автор, граючи, створює унікальні п’єси, поєднуючи в них політичний стьоб, алегорію, грубість і здоровий глузд, неприкриту іронію. А це – все те, чого вам так зараз не вистачає”, – додали організатори.

Comments are closed.