СВІТ У Росії проти шамана відкрили справу про екстремізм через висловлювання про Путіна

Щодо якутського шамана Олександра Габишева, який ішов на Москву “виганяти Путіна”, порушили справу про екстремізм через висловлювання про Володимира Путіна.

Про це повідомив 20 вересня телеканал “Доджь” з посиланням на адвоката Бориса Андрєєва, передає Credo Press.

“Шамана Олександра Габишева підозрюють в закликах до екстремізму через його висловлювання про Володимира Путіна. Причому сказаних в усній формі й у невстановлений час”, – написав адвокат у Twitter.

У пабліку “Шаман йде” у соцмережі “ВКонтакте” було опубліковано запис розмови з Габишева, де він говорить, що “відпросився додому” і перебуває у сестри. Раніше повідомлялося, що після затримання його відправили до психіатричної лікарні.

Шаман запропонував своїм прихильникам відмовитися від походу в Москву, але ті відмовилися підкоритися. “Тоді самі йдіть, але щоб тихо і спокійно на час суду. Я поставив їм умови, що б вас ніхто не чіпав”, – сказав він.

Офіційного підтвердження інформації поки немає.

Нагадаємо, що Олександра Габишева затримали на кордоні Бурятії з Іркутською областю і відправили до Якутська. У поліції повідомили, що шамана підозрюють у скоєнні злочину на території Якутії, його нібито оголосили в розшук.

Comments are closed.