НОВИНИ В Умані пожежники врятували п’ятьох хасидів з палаючого будинку

В Умані Черкаської області 29 вересня горів житловий будинок, у якому перебували паломники-хасиди.

Про це повідомляє видання Гордон з посиланням на прес-центр Державної служби з надзвичайних ситуацій України, передає РІСУ.

“29 вересня рятувальники ліквідували пожежу у будинку, в якому винаймали помешкання ізраїльтяни. Загоряння на горищі житлового будинку у провулку Проїзний виявили господарі. Після невдалої спроби ліквідувати пожежу власними силами, люди звернулися по допомогу до рятувальників”, – ідеться у повідомленні.

Попередньою причиною загоряння назвали коротке замикання електромережі.

П’ятьох паломників-хасидів евакуювали, загиблих і травмованих унаслідок пожежі немає.

В Умані з метою гарантування безпеки паломників-хасидів і місць релігійних відправлень під час святкування Рош га-Шана розгорнули спеціальний зведений загін управління Держслужби України з надзвичайних ситуацій. Черкаські рятувальники від 23 вересня перейшли на посилений варіант несення служби.

Щоосені до Умані, де розташована могила лідера брацлавських хасидів цадика Нахмана, для святкування Рош га-Шана прибувають хасиди зі всього світу. Цьогоріч святкування відбувається від 29 вересня до 1 жовтня. Участь у релігійних заходах планує взяти кілька десятків тисяч паломників.

Comments are closed.