СВІТ “Пишіть хоч Папі Римському”. Змерзлим росіянам дали опалення після відкритого листа Понтифіку

Жителі ЖК “Лимонарій” в Уфі, які заселилися до нового будинку, написали листа зі скаргою Папі Римському Франциску про відсутність у нихопалення.

Про це повідомляє Credo Press” з посиланням на “Медузу”.

Зведення будинку за документами мали завершити ще 2017 року, але за фактом роботи тривають і досі. У будівельній компанії СУ-10, за словами мешканців, до скарг і прохань підключити опалення спочатку поставилися байдуже: “Ми нікого не боїмося. Пишіть кому завгодно, хоч Папі Римському”.

Звернення до Папи Франциска розмістили у групі мешканців у “ВКонтакте”. Лист опублікували російською та англійською мовами.

“Як останній засіб нашої останньої надії, ми закликаємо Вашу Святість відстояти наші законні права. Ми сподіваємося, що [власник будівельної компанії СУ-10] Валерій Мансуров прислухається до Вашої мудрості і освіченості. Будь ласка, також помоліться за його людяність і розсудливість”, – йдеться у зверненні.

Після того, як лист Папі Римському розійшовся у соцмережах і ЗМІ, опалення в ЖК “Лимонарій” включили, але всього лише на один день.

У будівельній компанії це пояснили наявністю боргу перед МУП “Уфимські інженерні мережі”, яке обслуговує ЖК. Коли СУ-10 погасить борг і жителям знову дадуть опалення – невідомо.

Comments are closed.