НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Переповнений храм у Харкові не міг вмістити усіх вірян під час візиту Предстоятеля ПЦУ

В рамках першого архіпастирського візиту на Харківщину митрополит Епіфаній 6 жовтня звершив Божественну літургію у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова.

Як повідомили у пресслужбі ПЦУ, цього дня переповнений храм не міг вмістити усіх вірян.

Наприкінці богослужіння Предстоятель помісної Української Православної Церкви звернувся до присутніх зі словом проповіді, в якому, зокрема, розкрив зміст та значення сьогоднішнього Євангельського читання. Його Блаженство також звернув увагу на важливість молитви, уповання на Бога та пам‘ять про посмертну участь людини.

“Кожен із нас має з твердою і непохитною вірою просити у Господа того, що є корисним саме для нашого вічного життя і спасіння. Адже часто людина в першу чергу клопочеться про земне і тимчасове. Однак ми повинні пам‘ятати, що після земного життя наше існування не припиняється”, – сказав митрополит Епіфаній.

  • Храм святого апостола і євангелиста Іоана Богослова в Харкові

“Час земного життя, що дається кожному із нас, є засобом, який ми повинні використати задля наслідування вічного і блаженного життя. Для цього ми маємо молитися до Господа, виконувати заповіді Божі та втілювати Євангельський закон правди і любові. Саме любов є основою нашого життя і свідченням приналежності до вчення Христового”, – підсумував Блаженнійший владика.

Після відправи Предстоятель оглянув середню частину собору, де ще тривають ремонтні роботи, відповів на запитання журналістів, а також поспілкувався з представниками місцевого осередку “Пласту”.

Як повідомлялось раніше, цього ж дня Предстоятель заклав пам’ятну капсулу на місці будівництва майбутньої церкви на честь святителя Миколая Чудотворця у селі Бугаївка Вовчанського району Харківської області.

Comments are closed.