СВІТ Скандальний протоієрей РПЦ назвав росіян “народом-вбивцею”

Глава патріаршої комісії у справах сім’ї РПЦ МП протоієрей Димитрій Смирнов назвав росіян “народом-вбивцею”, вказуючи на широке розповсюдження абортів за медичними протипоказаннями у матері.

Як правило, подібні висловлювання, які роблять в сучасній РФ особи, що не володіють статусом о. Димитрія, кваліфікуються як кримінальний злочин, пов’язаний з розпалюванням міжнаціональної ворожнечі, передає  Credo Press.

“Якщо людина йде вулицею з паличкою, у нього задишка – взяти його і зарізати. Як це, вважається гріхом? А тут вбивство людини, ні в чому не винної. Ось такі християни в лапках вбивають власних дітей, а потім питають: гріх це чи ні? Тобто вони не тільки не християни. А у них і совісті немає – у людини на місці совісті біла крохмальна ганчірочка”, – цитує Інтерфакс висловлювання протоієрея, яке прозвучало в ефірі православного телеканалу “Союз” у відповідь на запитання слухачки, чи згрішила вона, зробивши аборт через варикоз.

На думку о. Димитрія, хвороби матері, які можуть перешкоджати нормальному перебігу вагітності, не повинні бути приводом для її переривання. Священник порівняв ці ризики для здоров’я жінки з ризиками солдата, який йде на фронт віддавати життя за батьківщину.

“Якщо птах жертвує собою, щоб врятувати пташеня, а людина, високоорганізований ссавець, вона його вбиває, ну хто вона після цього? І лікар, який до цього схиляє. Тому що лікар – йому аби все було шито-крито: за аборт його лаяти не будуть, а якщо щось трапиться з породіллею, то його будуть лаяти, і щоб не лаяли, він краще вб’є немовляти і схилить до цього маму”, – заявив о. Димитрій.

“У нашого народу абортована свідомість, – додав протоієрей. – Це народ-вбивця. Подобається цей вираз мій, не подобається, але мільйони вбиваються щорічно. Довели країну до того, що у нас 1,7 дитини на сім’ю – менше двох осіб, це говорить про те, що ми вимираємо. І коли прийдуть до нас з півдня мусульмани, а зі сходу азіати, і ми будемо у них в підпорядкуванні, тоді дізнаємося, що таке варикоз”.

Нагадаємо, раніше протоієрей Димитрій Смирнов давав поради, як побоями відучити дітей від лайки, а також зазначав, що “дерти” можна тільки хлопчиків і лише у певний період розвитку у дитинстві.

Comments are closed.