НОВИНИ В Університеті УГКЦ розпочали навчання 80 пенсіонерів

1 жовтня зі спільної молитви в катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ розпочали новий навчальний рік слухачі Університету третього віку, який діє в Стрию Львівської області.

З цієї нагоди літургію очолив єпарх Стрийський Тарас Сеньків, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт УГКЦ.

Єпископ, звертаючись до присутніх, привітав слухачів Університету з початком навчального року і у своїй проповіді наголосив на важливості літургії, “яка є для нас найкращою лекцією”.

По завершенні богослужіння голова Університету третього віку Ольга Пилипів від імені всіх слухачів подякувала владиці Тарасу за молитву і добрі духовні настанови.

Університет третього віку у Стрию створений за сприянням катедрального храму Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ в жовтні 2017 року.

Сьогодні його учасниками є близько 80 слухачів віком від 55 років, які систематично і з задоволенням відвідують лекції з релігієзнавства, історії України та краєзнавства, культури і літератури, заняття з комп’ютерної грамотності.

Для них також створені гуртки за інтересами: вокальний, літературний, ткацький, драматичний, хореографічний, секція з плавання, заняття в тренажерному залі, секція-гурток “Мандрівник”.

Comments are closed.