НОВИНИ РПЦвУ в Афінах роздає грецьким єпископам книжки із жахачками про Томос і ПЦУ

До Афін у третій день Архиєрейського собору Грецької Церкви прибули представники Російської Православної Церкви в Україні (колишня УПЦ МП), які роздають грецьким єпископам книжки про нібито силові захоплення Церков на користь ПЦУ, передає ТСН.ua.

Брошуру під назвою “Зворотна сторона Томосу”, видану проросійською “Спілкою православних журналістів” навіть переклали грецькою мовою. На обкладинці книжки написані фрази на кшталт “Томос приніс громадянську війну” та “Безбожники відібрали храм”.

Так спокійно було три дні, але ні. Делегація РПЦвУ таки підтягнулася. Роздають грецьким єпископам та журналістам книжечки, видані СПЖ, про страшні репресії та силові захвати храмів в Україні.

Опубліковано Неллі Ковальською Четвер, 10 жовтня 2019 р.

А у самій книжці подані “свідчення” вірян РПЦвУ. Як розповіли ТСН безпосередні учасники конфліктів між вірянами, зокрема, на Рівненщині, подана у брошурі інформація не відповідає дійсності – “Одна брехня”. При цьому на сайті “Спілки православних журналістів” про видання книжки “Зворотна сторона Томосу” повідомили лише сьогодні.

Делегація РПЦвУ пробуде в Афінах до обіду суботи. Як відомо, в суботу, 12 жовтня, на Архиєрейському Соборі розглядатимуть українське питання – чи визнавати Православну Церкву України.

Comments are closed.