СВІТ “Тягнуть до Середньовіччя”. Жириновський розкритикував масове будівництво храмів РПЦ

Одіозний російський політик, лідер ЛДПР Володимир Жириновський виступив із несподіваною промовою, в якій розкритикував масове будівництво храмів РПЦ в Росії.

Відповідну заяву політик зробив, виступаючи перед учасниками загальноросійського молодіжного форуму “Майбутнє”. Запис його промови опубліковано на офіційному сайті ЛДПР, передає Credo Press з посиланням на ng.ru.

“Сьогодні виходять на трибуни, і всі віряни. “Вставай, Свята Русь”. Зруйнували Святу Русь! Всі храми спалили, священників потопили в ополонках. А тепер виходять на трибуни і кажуть: “Свята Русь!” Храми всюди, у крокової доступності. Поліклініки немає у крокової доступності, магазину немає, а храми є! Це що ви робите? Чого ви нас у середньовіччя тягнете? Хто вірує, нехай вірує. Люди соромляться сказати, що вони атеїсти. Так залякали”, – сказав лідер ЛДПР.

Як зазначаэ видання, Жириновський в РФ користується стійкою репутацією політика, який у гротескній формі передає “послання” Кремля,які  з різних причин не призначені для офіційного оприлюднення.

Comments are closed.