ДУМКИ Юрій Чорноморець: “Може скоро суд запросить усіх вірян України ходити лише до МП?”

Рішення вінницького суду, яким за реєстрацію громад ПЦУ було відсторонено від роботи чиновника Вінницької ОДА Ігоря Салецького, викликало чималий ажіотаж у суспільстві.

Зокрема, парафіяни з громад, реєстрації яких перешкоджає суд, вийшли на пікет до обласного управління Нацполіції у Вінниці. Адже позов до суду подали саме слідчі, які фактично стали сліпим знаряддям у руках представників Російської Церкви в Україні.

Не лишився стояти осторонь і релігієзнавець Юрій Чорноморець, який прокоментував ситуацію, залишивши запитання, на яке не хочеться давати відповідь: “Може скоро рішенням суду запросять усіх вірян України ходити лише до МП?”

Нижче наводимо допис експерта, опублікований на Facebook:

“Під час заходів ОБСЕ переконався, що Ігор Салецький не просто професіонал та сильна особистість, а й давно міг би бути народним депутатом чи зробити ще більшу кар’єру. Але людина працює на невдячній роботі, тут ще поліція позивається до суду щодо неправових нібито дій у тих селах, де за МП залишилося по десятку людей.

І це при тому, що раніше 32 суди різних інстанцій уже визнали правомірними дії управління під час реєстрації громад ПЦУ, які змінили конфесійну приналежність з Московського Патріархату на Православну Церкву України.

Сумне явище, коли вірянам пробують заборонити вільну зміну юрисдикції. Може скоро рішенням суду запросять усіх вірян України ходити лише до МП?”

Comments are closed.