НОВИНИ Наступного тижня Епіфаній здійснить візит до США: йому вручать престижну премію

Від 17 до 24 жовтня Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній перебуватиме з візитом у Сполучених Штатах Америки, повідомляє персслужба ПЦУ.

19 жовтня Епіфанію буде вручено шановану нагороду – “Премію Афінагора з прав людини”. Під час візиту також запланована низка зустрічей делегації ПЦУ у Нью-Йорку та Вашингтоні з духовенством, громадськими діячами, представниками міжнародних організацій та української діаспори.

З 17 по 24 жовтня Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній перебуватиме з візитом у…

Posted by Православна Церква України on Friday, October 11, 2019

“Премія Афінагора з прав людини” була заснована в 1986 році Національною радою Ордена апостола святого Андрія, архонтів Вселенського Патріархату в Америці, та вручається особі або організації, яка “своїми діями, намірами і самовідданістю послідовно демонструє турботу про основні права та свободи віросповідання для всіх людей”.

Лауреати премії визначаються Комітетом з числа духовенства і мирян. Серед тих, хто вже мав честь бути удостоєним “Премії Афінагора з прав людини”, 39-й Президент США Джиммі Картер, 41-й президент США Джордж Буш і його дружина Барбара Буш, лауреат Нобелівської премії миру Михайло Горбачов, Матір Тереза з Калькутти та інші.

Comments are closed.