НОВИНИ Телеканал “Київська Русь” відновив мовлення: ведучими будуть кремлівські пропагандисти

1 жовтня в Україні відновив кабельне мовлення телеканал “Київська Русь”, який раніше пов’язували з лідером політичної партії “Держава”, меценатом РПЦвУ (раніше УПЦ МП) Геннадієм Васильєвим. Він вибув з активної політики і кому зараз належить телеканал – неясно, пише портал “Релігія в Україні“.

Телеканал не функціонував близько десяти років, а тепер позиціонує себе як сімейний і просвітницький канал, який “пропагує традиційні цінності слов’янської православної цивілізації”.

“Судячи з того, що ведучими і гостями телеканалу є переважно проросійські журналісти і діячі, повністю або частково опозиційні минулій та чинній українській владі, компетентність і врівноваженість телеканалу стоїть під питанням”, – йдеться в публікації.

Зокрема, ведучими телеканалу будуть відомий за списками пропагандистських проектів Кремля блогер Дмитро Скворцов і публіцист Ян Таксюр – обидва співзасновники в Києві “Російського клубу”, який в своєму маніфесті “визнає тимчасовий статус держави Україна”.

І Таксюр, і Скворцов, є радикалами навіть всередині РПЦвУ (раніше УПЦ МП) – раніше вони закликали “повернути церкві в Україні колишній статус екзархату”, а “УПЦ, яка впала в єресь, скасувати зовсім”.

Телеканал вже анонсував зустрічі з радянським істориком, академіком Петром Толочко, а також з діячами подрібніше – українсько-російським журналістом Ігорем Гужвою, політологом Русланом Бортником, колишнім радником депутата-втікача Вадима Колесніченка та його заступником з організації «Російськомовна Україна».

Шеф-редактором і редакторами телеканалу названі Олена Вавілова, Людмила Денисенко та Роман Бараш – автори тижневика «2000», заснованого Сергієм Кичигиним.

Comments are closed.