НОВИНИ Російський пропагандист у Києві зустрічається зі священниками РПЦвУ і розгулює Лаврою

У Києві у компанії зі священниками РПЦ в Україні (УПЦ МП) помітили російського пропагандиста Бориса Корчевнікова, якому раніше був заборонений в’їзд до України.

Корчевніков – російський ведучий на каналі “Росія-1” і гендиректор телеканалу “Спас”, що належить Російській Православній Церкві.

Цей персонаж, який відкрито підтримує агресію Росії і не один рік обливає брудом Україну, навіть не ховається, натомість активно публікує в Instagram світлини зі своїх походеньок українською столицею.

Відповідні скріншоти постів Корчевнікова виклав у Facebook журналіст Євген Агарков.

“Боря тусить в Києві вже кілька днів. А СБУ цього чомусь не помічає”, – зауважив журналіст.

Загалом Корчевніков уже кілька днів перебуває у Києві. В Instagram він написав, що отримав нагороду на фестивалі православного кіно “+Покров”, який проходив у столиці від 7 по 10 жовтня за участю представників РПЦвУ.

Агарков нагадав, що ще 2014 року Корчевнікова внесли до списку людей, яким заборонено в’їзд до України.

“Та Боря всеодно в українській столиці. Фоткається на Майдані… на Майдані, про який Боря з ефірів російських телеканалів казав, що Революцію гідності спонсорує Америка. Події на майдані він називав “Маскі шоу” і в своїй програмі намагався розкрити питання: “В чиїх руках Україна”? Говорив про “голодні бунти” та про американські політтехнології. Також розповідав у своїх програмах про український слід у вбивстві Бориса Нємцова. А ще незаконно їздив до окупованого Росією українського Криму”, – зауважив журналіст.

Він додав, що ймовірно, Корчевніков спокійно зараз почувається на українській землі через те, що пройшло 5 років і санкції проти пропагандиста вирішили не продовжувати.

“Виникає питання: а чи були підстави не продовжувати заборону на в’їзд людині, яка вела підривну діяльність проти Української держави?” – запитує журналіст.

“Та тим не менш, Боря в Києві – тусть зі священниками. У тому числі, з переможцем “Голосу країни” Олександром Клименко, якого героїзували і прославляли десятки українських ЗМІ”, – додав Агарков.

“А ще, Боря настільки знахабнів, що збирає гроші на картку російського “Сбєрбанка” для ремонту будівлі на території УКРАЇНСЬКОЇ Києво-Печерської Лаври. І це вже в мене питання до Лаври: який бізнес вони мають з російським пропагадистом? Можливо, це ще й пов’язано з тим, що Борю призначили керівником російського православного телеканалу “Спас”… І це ще один тривожний дзвіночок”, – зауважив журналіст.

Як повідомляє theБабель, у Держприкордонслужбі заявили, що Корчевніков не перебуває в списку осіб, яким заборонено вʼїзд.

“Державний кордон України перетинають тисячі осіб надень. Аби викривати чи не допускати вʼїзд тих осіб, яким заборонено вʼїзд в Україну, окрім того, що ми перевіряємо документи, ми використовуємо бази даних. Це можуть бути доручення інших правоохоронних органів чи рішення судів. Якщо брати інформацію стосовно даної особи, то їй не було заборонено вʼїзд”, — заявили у відомстві.

Comments are closed.