'); xhr.send(); });

НОВИНИ Архієпископ ПЦУ звершив чин заснування храму у Вінницькій області

15 жовтня архієпископ Вінницький і Тульчинський Михаїл звершив архіпастирський візит до міста Хмільника, де у співслужінні єпископа Одеського і Балтського Павла звершив чин заснування храму на честь святого архістратига Божого Михаїла.

На цьому місці був храм на честь святого архістратига Михаїла, але його зруйнувала у 30-ті роки минулого століття безбожна більшовицька влада. І от сьогодні з волі Божої святиня починає відроджуватися,повідомляє пресслужба ПЦУ з посиланням на сайт Вінницько-Тульчинської єпархії.

Під час чину заснування храму було освячено хрест, а також закладено наріжний камінь.

Богослужіння завершилось святковим многоліттям, після якого владика Михаїл звернувся до присутніх з архіпастирським словом, в якому, зокрема, розповів про значення храму та закликав вірних любити свою державу та свою Церкву і відстоювати їх.

Далі владика подякував єпископу Павлу за його візит до Вінницько-Тульчинської єпархії та його молитви, які він підносив разом з подолянами.

Єпископ Павло подякував за запрошення і привітав хмільничан з початком будівництва нової святині, яка прикрасить і місто, і всю Помісну Церкву України.

Comments are closed.