СВІТ Родина фермера 9 років ховалась у підвалі, чекаючи на кінець світу

У Нідерландах родина фермера протягом дев’яти років прожила у підвалі без контактів із зовнішнім світом. Причиною цього став страх кінця світу, повідомляє ВВС з посиланням на телеканал RTV.

Про цей випадок стало відомо після того, як до бару в селі Райнерволд зайшов дивний відвідувач – це був старший син фермера, передає ТСН.ua.

Він виглядав розгубленим, а після випитого пива розповів про себе та попросив допомоги.

“Він замовив п’ять сортів пива і випив їх. Потім я поспілкувався з ним, і він розповів, що втік і потребує допомоги. В нього було довге волосся, брудна борода, носив старий одяг. Він сказав, що ніколи не ходив до школи і не був у перукаря дев’ять років. Він розповів, що має братів і сестер, які жили на фермі. Сказав, що він найстарший і хоче покінчити з тим стилем життя, яким вони живуть”, – розповів власник бару Кріс Вестербек.

Чоловік викликав поліцію, правоохоронці вирушили на віддалену ферму в північній провінції Дренте. Там вони знайшли прихований хід у вітальні за шафою – сходи вели вниз до підвалу, де мешкала родина: 58-річний господар і шестеро його дітей віком від 16 до 25 років. Власник ферми був заарештований після того, як відмовився співпрацювати з полравоохоронцями.

Поліцейські зізнаються, що досі мають багато запитань без відповідей у цій справі. Будинок ферми та прилеглі території були огороджені обмежувальною стрічкою. Наразі не зрозуміло, що сталося з матір’ю дітей.

Comments are closed.