СВІТ У Ватикані представили годинник з чотками для молитов. Для активації потрібно перехреститися

Всесвітня мережа молитви Папи Римського у Ватикані представила «розумні чотки» Click To Pray eRosary, які обʼєднують функції smart-годинника і звичайної вервиці для молитви. Про це повідомляє theБабель з посиланням на Vatican News.

Браслет складається з 10 намистин і хреста з гематиту та чорного агата. У браслеті розміщено чіп, який збирає дані про власника, що дозволяє використовувати аксесуар як звичайний smart-годинник. Технологія Click to Pray активізується, коли власник чоток хреститься і відкриває доступ до аудіогіда з ексклюзивним зображенням та персоналізованого контенту з молитвою Розарію.

Розарій — це католицькі чотки і форма молитви в Римо-католицькій церкві з використанням цих чоток.

Всесвітня мережа молитви була організована 1844 року. Її засновником вважається отець-єзуїт Франсуа-Ксавʼє Готреле. Він доручив своїм молодим послідовникам бути “апостолами молитви” у справі поширення Царства Божого і спасіння людських душ. Так зʼявилося “Апостольство Молитви”, до якого, крім священників, стали приєднуватися віряни, які регулярно моляться за Папу і Святу Церкву. У Ватикані заявляють, що 2019 року організація налічує 35 мільйонів учасників. Директор організації — отець-єзуїт Фредерік Формах.

“Click to Pray є технологічним навчальним посібником, який допомагає молодим людям молитися за мир і роздумувати над Євангелієм. Проєкт обʼєднує кращі духовні традиції Церкви та останні досягнення технологічного світу”, — йдеться в повідомленні авторів розробки.

Розумні чотки підключаються до встановленого на смартфон офіційного молитовного додатка Всесвітньої молитовної мережі Папи. За технологічний дизайн чоток відповідала компанія GadgeTek Inc. (GTI).

Програми вже вийшли на iOS і Android, а в офіційному магазині чотки будуть коштувати €99 ($110 або 2,7 тисячі гривень).

Comments are closed.