СВІТ У Росії ОМОН і ФСБ взяли штурмом пансіонат, де зібралися послідовники Фалунь Дафа

Конференція послідовників духовно-оздоровчої практики китайського походження Фалунь Дафа (Фалуньгун), що відкрилася 12 жовтня в одному з пансіонатів Калузької області, була перервана через кілька годин після початку в результаті штурму пансіонату співробітниками ОМОНу і ФСБ.

Як повідомляє Інформаційний центр Фалунь Дафа, в штурмі брали участь співробітники московського ОМОНу і регіонального УФСБ, передає Credo Press.

Фото: faluninfo.ru

Формальним приводом для силової акції стала перевірка документів іноземних гостей конференції. Правоохоронці провели бесіди зі складанням протоколів із засновниками організацій Фалунь Дафа в Росії, засновниками ЗМІ та деякими регіональними координаторами руху. В основному питання стосувалися нібито іноземного фінансування конференції.

Правоохоронці конфіскували у послідовників Фалуньгун партію книг “Дев’ять коментарів про комуністичну партію”.

Послідовники Фалунь Дафа піддаються систематичним репресіям в Китаї, де їх підозрюють у намірі повалити комуністичний режим.

Фалуньгун або Фалунь Дафа є давньою формою ціґун (мистецтво саморегуляції енергії ці), практикою вдосконалення душі і тіла, а також вченням про походження людини, виникнення життя і про будову Всесвіту. Засновник вчення Фалунь Дафа майстер Лі Хунчжи адаптував стародавню форму ціґун до життя сучасної людини, зробивши її доступною для всіх.

Comments are closed.