'); xhr.send(); });

НОВИНИ Митрополит Епіфаній розповів, чи розглядає ПЦУ сопричастя з греко-католиками

Предстоятель ПЦУ Епіфаній засвідчив, що Православна Церква в Україні має добрі, мирні й дружні стосунки з УГКЦ.

Про це владика заявив під час спілкування з членами Українського Інституту Америки та Українського конгресового комітету в Америці, відповідаючи на запитання, чи розглядає він питання сопричастя греко-католиків та православних.

“Ми єдині у прагненні мати свою сильну незалежну демократичну державу. Я неодноразово зустрічався з Його Блаженством Архієпископом Святославом. Між нами вже існує співпраця, і в майбутньому ми будемо її розвивати та поглиблювати. Проте одразу говорити про єдність трохи складно, але поступово, крок за кроком, ми будемо робити все задля того, щоб співпраця переростала в глибинний діалог”, – сказав митрополит Київський.

Він додав, що Церкви працюють над тим, щоб в Україні існував релігійний мир.

“На жаль, зараз на теренах Східної України точиться неоголошена російсько-українська війна, тому на тимчасово окупованих територіях та в Криму бачимо порушення релігійних прав та свобод. Задля вирішення таких питань в Україні діє такий унікальний орган як Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій”, – додав Предстоятель.

Нагадаємо, що 19 жовтня Предстоятелю ПЦУ митрополиту Епіфанію вручили “Премію Афінагора з прав людини” (Athenagoras Human Rights Award). Захід відбувся у Нью-Йорку.

Comments are closed.