НОВИНИ Очільник РПЦвУ Онуфрій відзначив грамотами вчителів у Криму за виховання патріотів Росії

Керівництво РПЦ в Україні (раніше УПЦ МП) нагородило вчителів Бахчисарайського району окупованого Криму за працю на благо Церкви і виховання справжніх патріотів Росії.

Грамоти від митрополита Онуфрія і нагороди від митрополита Сімферопольського і Кримського Лазаря вручили 17 жовтня під час семінару вчителів курсу “Основи православної культури Криму” на тему “Традиції та інновації в духовно-моральному і патріотичному вихованні учнів”, повідомляє “Релігія в Україні” з посиланням на сайт Кримської єпархії РПЦвУ.

На семінарі були присутні: благочинний Бахчисарайського церковного округу протоієрей Петро Чайковський, помічник благочинного з освіти ієрей Стефан Лінський, а також настоятель храму архістратига Михаїла села Тютюнове протоієрей Яків Шепельська і протоієрей Сергій Мороз.

Гості семінару відвідали урок з “Основи православної культури Криму” в 1-му класі “Про людські вчинки в творах В.А.Осеевой”. Крім того, повідомляється, що “нікого не залишило байдужим свято посвячення в козачки “Я справжня козачка”.

Після закінчення свята благочинний о. Петро зазначив, що “зараз духовно-моральний розвиток і виховання учнів є одним із ключових завдань, що стоять перед усіма батьками, суспільством і державою в цілому. Освіті відводиться ключова роль в духовно-моральної консолідації російського суспільства”.

Підбиваючи підсумки семінару, методист МКУ “Центр з обслуговування загальноосвітніх закладів району” Валентина Зайченко підтвердила, що взаємодія школи і Церкви включає в себе вирішення завдань духовно-морального виховання молоді.

Низка заходів з патріотичного виховання кримської молоді внесена до Програми заходів на Регіональному рівні XXVIII Міжнародних Різдвяних освітніх читань РПЦ.

У ці ж дні настоятель Свято-Нікольського храму РПЦвУ в місті Білогірська протоієрей Максим Кондаков виступив з вітальним словом на відкритті Фестивалю козачої культури, який “об’єднав козацтво і патріотичні об’єднання Республіки Крим”.

Крім того, днями провело збори духовенство РПЦвУ, яке окормлює війська Росії.

Comments are closed.