НОВИНИ В окупованому Криму РПЦвУ благословляє юнаків на службу в російській армії

29 жовтня на території “Кіровського військового комісаріату” в анексованому Росією Криму відбулися заходи з нагоди відправлення місцевих юнаків на строкову службу до лав збройних сил держави-окупанта, повідомляє РІСУ з посиланням на сайт Кримської єпархії РПЦвУ.

В урочистостях разом із “керівництвом районної адміністрації” та родичів рекрутів участь узяв благочинний Кіровсько-Білогірського церковного округу РПЦвУ (УПЦ МП) протоєрей Георгій Барзул, котрий поблагословив новобранців і побажав їм Божої допомоги. До подібних заходів о. Георгій залучається не вперше.

Як повідомляє “Невільний Крим”, клірики Сімферопольської і Кримської єпархії РПЦвУ (УПЦ МП) протягом російської анексії Криму проводять систематичну працю серед юнацтва та молоді з пропагування “святості військового служіння” в армії РФ.

  • 18 жовтня в залі недільної школи церкви Державної ікони Божої Матері в окупованому Сімферополі відбулися планові збори помічників благочинних РПЦвУ (раніше УПЦ МП) із взаємодії з силовими структурами в благочиннях, штатними священниками Чорноморського флоту Росії і позаштатними священниками, які опікуються військовими частинами РФ.

Comments are closed.