НОВИНИ За час війни на Донбасі релігійність серед військових помітно зросла – волинський капелан

Камінь-Каширський священник-капелан розповів про силу молитви в солдатських окопах. Про це пише РІСУ з посиланням на газету “Полісся”.

“За останні п’ять з половиною років, що триває війна на Донбасі, релігійність серед військових помітно зросла”, – зазначає Камінь-Каширський декан, протоєрей Володимир Мицько, який нещодавно повернувся із зони бойових дій, де виконує послух капелана.

“Тому підтвердження — щире бажання наших захисників бути причетними до життя церкви, спілкуватися зі священнослужителями, отримувати духовні настанови, поради. Проте, констатує він, роботи в цьому напрямку залишається ще вдосталь”, – додає він.

Капелан також зазначає, що у хлопців настрій бойовий, вони не падають духом, стійко тримають позиції, нормально переносять труднощі війни. “Для них є дуже важливим чути слово віри, виговоритися, вилити душу не військовій людині, помолитися, посповідатися. Цього разу вирішили спільно встановити на місці розташування наших військових православний хрест”, – розповідає протоєрей.

“Солдатам потрібно розповідати про віру, про Господа. Без сумніву. Але робити це, вважаю, слід завше з любов’ю, розумінням, усвідомленням того, що світогляд у кожного різний”, – зазначив він.

Comments are closed.