НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Прихильники РПЦвУ розпилили сльозогінний газ у церкві з вірянами ПЦУ на Буковині (відео)

У п’ятницю, 1 листопада, в селах Стара Жадова та Михальча Сторожинецького району Чернівецької області представники різних релігійних громад вирішували питання подальшого користування храмами, повідомляє Zahid.net.

У першому селі все відбулося мирно, а у другому прихожани РПЦвУ (УПЦУ МП) вдерлися до храму прямо під час літургії, почали голосно кричати, а згодом розпилили у церкві газові балончики.

“У Михальчі для забезпечення правопорядку було залучено додаткові сили. Всі події фіксувала група документування. Правоохоронці відмежували представників різних релігійних громад. Поліцейські групи превентивної комунікації постійно співпрацювали з громадянами. Присутнім роз’яснено відповідальність за порушення публічного порядку”, – повідомила чернівецька поліція.

Водночас журналістка Галина Єреміца опублікувала відео, на якому група людей намагалася проникнути у церкву під час служби та розпилила сльозогінний газ.

За її словами, священики ПЦУ та віряни Храму Успіння Пресвятої Богородиці у селі Михальча проводили вечірнє богослужіння. О 21:30 група прихильників РПЦвУ (УПЦ МП) спробувала зірвати службу за допомогою сльозогінного газу.

Comments are closed.