НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО На Житомирщині прихильники РПЦвУ не пустили до храму вірян ПЦУ (фото, відео)

У неділю, 3 листопада, в селі Калинівка Житомирського району стався конфлікт біля місцевої церкви. Громада Православної Церкви України не змогла потрапити до храму, бо там забарикадувалися близько десяти прихильників РПЦвУ, повідомляє Житомир.info.

“Громада, яка ще в березні цього року провела збори про перехід в Православну церкву України, до цього часу не може зайти у свій храм. І були повідомлення в поліцію, в СБУ, в інші органи, в Житомирську ОДА, сьогодні люди прийшли, щоб зайти в свій храм. Близько десяти представників Московського патріархату закрилися всередині й не пускають людей в храм”, — розповів секретар Житомирської єпархії ПЦУ протоієрей Павло.

Він також пояснив, що сталася сутичка, коли місцеві жителі відтісняли “людей на підпитку”, які блокували вхід до церкви. Наразі на місці працює поліція та сприяє врегулюванню конфлікту цивілізованим шляхом.

“Надійшло повідомлення про конфлікт між прихожанами у селі Калинівка Житомирського району. За наявною інформацією, громада проголосувала за перехід до ПЦУ і сьогодні планували провести інвентаризацію наявних у храмі цінностей, але їм перешкоджали. На цей час поліція працює на місці, забезпечує правопорядок і сприяє врегулюванню конфлікту цивілізованим шляхом”, — повідомила речниця місцевої поліції Алла Ващенко.

Comments are closed.