СВІТ, ФОТО/ВІДЕО “Клянуся священним Кораном!” Кадиров погрожує вбивати за образу честі в Інтернеті

Глава Чеченської Республіки у складі РФ Рамзан Кадиров закликав “вбивати” і “саджати” за образу честі в Інтернеті.

Про це він заявив, виступаючи 6 листопада на зустрічі, присвяченій малому і середньому бізнесу, передає Credo Press з посиланням на “Російську службу Бі-бі-сі”.

“Тих, хто порушує згоду між людьми, займається плітками, розбратами, якщо ми не зупинимо їх, вбиваючи, саджаючи, лякаючи, нічого не вийде”, – сказав Кадиров.

За його словами, навіть “якщо весь світ згорить синім полум’ям”, навіть “якщо закони всіх країн будуть порушені”, він не залишить людину, яка зачіпає честь.

“Клянуся священним Кораном, не залишимо! Я прийму будь-яке покарання в цьому світі. Ну посадять до в’язниці. Ну, вб’ють. Ну, помреш. Мені вже 45 років, що мені ще робити в цьому світі. Треба цих людей виявляти. Треба, щоб РВВС, спецслужби, всі молодіжні організації взаємодіяли з главами районів і міст”, – заявив Кадиров.

Він додав, що збирається переслідувати також аферистів, зрадників, пліткарів і шизофреніків. “Вони бувають різних мастей. Ми повинні їх зупинити”, – заявив глава Чечні.

Президент Володимир Путін підписав закон про образу влади 18 березня. Адміністративна стаття 20.1 КоАП РФ (про хуліганство) була доповнена частиною третьою, яка забороняє поширення інформації, яка виражає явну неповагу до держави, державних символів і суспільству. Закон передбачає штраф від 30 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Закон визначає порядок обмеження доступу до інформації, що виражає у непристойній формі, яка ображає людську гідність і громадську мораль, явну неповагу до суспільства, держави, офіційних державних символів Російської Федерації, Конституції РФ або органів, що здійснюють державну владу в Росії, йдеться у документі.

Comments are closed.