СВІТ Проти священника РПЦ, який назвав Патріарха Кирила єретиком, відкрили кримінальну справу

Проти священника РПЦ МП з Шахунья (Нижегородська область) Сергія Цепова порушили кримінальну справу про розтрату після того, як він назвав Патріарха Кирила (Гундяєва) єретиком.

Про це він розповів у відеозверненні у “ВКонтакте”, передає Credo Press.

Як пише видання “Нижній зараз“, о. Сергій Цепов – колишній настоятель місцевої парафії, що перебуває у юрисдикції Городоцької єпархії Московського Патріархату.

Священник розповів, що 2016 року Патріарх Кирило зустрівся з Папою Римським і “назвав католиків нашими братами”. Після цього Цепов перестав поминати Патріарха Кирила за богослужінням.

За словами священника, через два роки “до церковної влади дійшло”, що він перестав поминати Патріарха, в зв’язку з чим його попросили написати рапорт. У ньому о. Сергій пояснив, “з якихось апостольським правилам не можна поминати єретика, тому що, згадуючи єретика, ми самі стаємо єретиками, а якщо мовчимо, то частково Бога зраджуємо”. Після цього священника зняли з настоятельства і заборонили в служінні.

Незважаючи на це, священник залишився служити у селищі. Пізніше до квартири Цепова прийшли з обшуками і, за його словами, звинуватили в тому, що він “нібито виправив статут і жив за іншим статутом”. Пізніше справу перекваліфікували на розтрату майна, оскільки не знайшли доказів. Сам священник вважає справу сфабрикованою.

Comments are closed.