НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Митрополит Епіфаній обговорив з головою МЗС діалог з помісними Церквами щодо утвердження автокефалії

Блаженнійший митрополит Епіфаній 7 листопада зустрівся з міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком.

Очільника МЗС супроводжували заступник міністра Василь Боднар і начальник Управління з питань закордонного українства та гуманітарного співробітництва Лариса Дір, передає пресслужба ПЦУ.

На зустрічі також був присутній заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

На початку спілкування митрополит Епіфаній розповів високоповажним гостям про свій нещодавній візит на чолі делегації ПЦУ до США. Також він висловив подяку українським дипломатам за надане під час візиту сприяння.

Окрім цього сторони обговорили низку актуальних питань, що становлять спільний інтерес. Йшлося, зокрема, про діалог Православної Церкви України з іншими Помісними Церквами в контексті утвердження автокефалії ПЦУ, про міжконфесійну та міжрелігійну співпрацю в Україні та закордоном.

Окремо учасники зустрічі торкнулися фактів грубого систематичного порушення права на свободу совісті у тимчасово окупованих районах Донбасу і в анексованому Росією Криму та необхідності протидіяти таким порушенням.

Comments are closed.