НОВИНИ В УГКЦ відбувся чин найменування нового єпископа

26 листопада в монастирському храмі Собору Пресвятої Богородиці ЧСВВ у Брюховичах (Львівська область) відбувся чин найменування правлячого єпископа Кам’янець-Подільської єпархії владики Івана Кулика.

Учасниками важливої події були єпископи УГКЦ та РКЦ, які цими днями беруть участь у спільних реколекціях, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Спершу Секретар Синоду єпископів УГКЦ владика Богдан Дзюрах зачитав Грамоту і Декрет Отця і Глави УГКЦ: Грамоту про призначення до єпископського служіння владики Івана Кулика та Декрет про призначення його на служіння правлячим єпископом Кам’янець-Подільської єпархії.

Потім новопризначений владика Іван Кулик проголосив визнання своєї віри та на Євангелії склав присяги на вірність Вселенському Архиєреєві й Главі УГКЦ.

Архиєрейська хіротонія і Чин інтронізації єпископа Кам’янець-Подільської єпархії УГКЦ відбудеться 1 грудня 2019 року в м. Хмельницькому, у катедральному храмі Різдва Пресвятої Богородиці (вул. Зарічанська, 10/3). Початок Божественної Літургії о 12.00.

Біографічна довідка

Владика-номінант Іван Кулик народився 16 березня 1979 року в Переволоці, Тернопільська область. Священниче формування розпочав у Тернопільській вищій духовній семінарії, а завершував у Люблінській семінарії в Польщі, після чого 8 травня 2005 року отримав пресвітерське рукоположення.

Від 2005 до 2009 року о. Іван навчався в Папському патристичному інституті “Августиніанум”, здобувши ліценціат з патристики. Під час навчання здійснював душпастирську опіку в українських греко-католицьких громадах в різних містах Італії. У 2009 році був призначений адміністратором української парафії Святих Сергія і Вакха в Римі, парохом якої став 2013 року.

Comments are closed.