НОВИНИ, ФОТО/ВІДЕО Укрпошта подарувала Предстоятелю ПЦУ іменну марку

Митрополит Епіфаній 28 листопада під час архіпастирського візиту в Полтаву взяв участь в урочистій академії з нагоди Дня пам’яті преподобного Паїсія Величковського – видатного богослова і духовного подвижника, який народився у цьому місті та присвятив життя аскезі, просвітницькій роботі та допомозі ближнім.

Як повідомляє пресслужба ПЦУ, урочистості у Полтавському обласному академічному музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя розпочалися з погашення святкової марки.

  • Преподобний Паїсій Величковський

Також представники Укрпошти подарували Його Блаженству марку, виготовлену на честь Предстоятеля Православної Церкви України.

Своєю чергою голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький привітав митрополита Епіфанія на Полтавщині.

У заході також взяли участь митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Харківський і Ізюмський Афанасій, архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

У своєму слові митрополит Епіфаній привітав всіх зі святом, яке щорічно так урочисто відзначається у Полтаві та наголосив, що Преподобний Паїсій Величковський є взірцем для монахів.

Опісля привітального слова відбулося нагородження Преміями імені преподобного Паїсія Величковського найактивніших громадян міста.

Завершився захід концертом духовних піснеспівів.

Comments are closed.