НОВИНИ Патріарх Олександрійський побажав ПЦУ процвітання

Предстоятель ПЦУ Митрополит Епіфаній – скромна людина, а його церква буде процвітати. Про це після богослужіння з нагоди свята на честь апостола Андрія Первозванного на Фанарі сказав патріарх Олександрійський і всієї Африки Феодор II, повідомляє грецьке видання “Ромфея”.

“Ваша Церква буде процвітати, і врешті-решт ім’я Господа буде прославлене”, – наголосив патріарх Олександрійський.

У богослужінні взяли участь делегація ПЦУ разом з офійним представником Епіфанія архієпископом Чернігівським і Ніжинським Євстратієм та паломники з Волині. Наприкінці богослужіння архієпископ Євстратій подякував Патріархові за визнання ПЦУ і передав вітання від митрополита Епіфанія. Своєю чергою, патріарх Олександрійський передав слова подяки Предстоятелю ПЦУ, додавши: “Мало хто може зрозуміти Україну і похвалитися нею так само сильно, як я”.

Він також зазначив, що визнання ПЦУ з боку Олександрійського патріархату відбулося тому, що патріарх Феодор вирішив піти по стопах Всесвятості Матері-Церкви, яка відчула пульс ПЦУ як церкви-мучениці.

Нагадаємо, у п’ятницю 29 листопада, офіційна делегація та паломники Православної Церкви України зустрілися з Вселенським Патріархом Варфоломієм та з Блаженнійшим Папою і Патріархом Олександрійським і всієї Африки Феодором ІІ.

Comments are closed.