НОВИНИ Глава синоду РПЦ Закордоном виступив на підтримку Юраша

Глава Архієрейського Синоду Російської Православної Церкви Закордоном Митрополит Таврійський та Одеський Агафангел (Пашковський) виступив на підтримку Андрія Юраша у ситуації, пов‘язаній з визначенням результатів конкурсу на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті.

Про це Юраш написав на своїй сторінці у Facebook.

“Вражаючий, несподіваний і дуже символічний жест підтримки у, хотілося б вірити, змагальному процесові на пост голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті отримав сьогодні. Символічний, бо він дощенту розмітає десяток маніпулятивних і спекулятивних звинувачень у нібито упередженому ставленні до релігійних спільнот з відверто проросійською ідентичністю, як у цьому хочуть переконати українську громадськість деякі з діячів, що репрезентують Московський Патріархат в Україні”, — зазначає Юраш.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кейс Юраша: як Московський Патріархат обманює Зеленського

Митрополит Агафангел (Пашковський) направив лист президенту України Володимиру Зеленському зі словами підтримки Юраша на посаді голови державної структури, відповідальної на реалізацію політики у сфері державно-церковних взаємин.

Довідка: Йдеться про ту частину РПЦЗ, яка не пішла 2007-го року на об‘єднання з Московським Патріархатом і гордо протистоїть експансіоністстким планам РПЦ.

Нагадаємо, 23 листопада у відкритому доступі з’явився лист на підтримку кандидата на посаду голови Державної служби з питань етнополітики та свободи совісті Андрія Юраша, адресований президенту Володимиру Зеленському, прем’єру Олексію Гончаруку та міністру культури, молоді та спорту Володимиру Бородянському.

Президента, прем’єра та міністра закликають ухвалити зважене державницьке рішення з цього питання, а Національне агентство з питань державної служби скасувати необ’єктивні результати співбесідий призначити Юраша головою Державної служби з питань етнополітики і свободи совісті.

Раніше Релігійна правда повідомляла, що Офіс президента хоче зробити новим керівником департаменту з питань релігій та національностей Міністерства культури Юрія Решетнікова. Його називають “людиною керуючого справами РПЦ в Україні митрополита Антонія та мецената цієї релігійної структури Вадима Новинського”.

Comments are closed.