НОВИНИ Митрополит Епіфаній зустрівся з головою СБУ: про що говорили

У неділю, 1 грудня, Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній зустрівся з головою Служби безпеки України Іваном Бакановим, повідоммляє пресслужба ПЦУ.

На зустрічі також були присутні дипломатичний радник СБУ Валерій Гребенюк та представник юридичного відділу ПЦУ Мар’ян Мартинюк. Митрополит Епіфаній розповів високоповажними гостями про становлення та розвиток помісної Української Православної Церкви.

Окрім того, сторони обговорили низку актуальних питань щодо міжконфесійних та міжрелігійних відносин в Україні. “Було стверджено спільну думку про те, що усі міжконфесійні процеси мають відбуватися мирним шляхом та на підставі чинного українського законодавства. Також мова йшла про ситуацію в анексованому Криму та на окупованих територіях Донбасу”, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше глава СБУ Іван Баканов зізнався, що він особисто є вірянином і парафіянином Російської Церкви в Україні (РПЦвУ, раніше УПЦ МП). Він також пояснив, що вважає питання “армії, мови і віри” маніпулятивними і піднятими “для поділу на своїх і чужих”.

Comments are closed.